CBS премиерни дати за есен 2011

knifeюни 30, 2011

Сряда, 14 септември

8:00-9:00 pm Survivor: South Pacific (23rd edition premiere)

Понеделник, 19 септември
8:00-8:30 pm How I Met Your Mother (7th season premiere)
8:30-9:00 pm How I Met Your Mother
9:00-9:30 pm Two and a Half Men (9th season premiere)
9:30-10:00 pm 2 Broke Girls (series debut)
10:00-11:00 pm Hawaii Five-0 (2nd season premiere)

Вторник, 20 септември
8:00-9:00 pm NCIS (9th season premiere)
9:00-10:00 pm NCIS: Los Angeles (3rd season premiere)
10:00-11:00 pm Unforgettable (series debut)

Сряда, 21 септември
9:00-10:00 pm Criminal Minds (7th season premiere)
10:00-11:00 pm CSI (12th season premiere)

Четвъртък, 22 септември
8:00-8:30 pm The Big Bang Theory (5th season premiere)
8:30-9:00 pm The Big Bang Theory
9:00-10:00 pm Person of Interest (series debut)
10:00-11:00 pm The Mentalist (4th season premiere)

Петък, 23 септември
8:00-9:00 pm A Gifted Man (series debut)
9:00-10:00 pm CSI: NY (8th season premiere)
10:00-11:00 pm Blue Bloods (2nd season premiere)

Събота, 24 септември
8:00-8:30 pm Rules of Engagement (6th season premiere)
8:30-9:00 pm Comedy Repeat
9:00-10:00 pm Drama Repeat
10:00-11:00 pm 48 Hours Mystery (season premiere)

Неделя, 25 септември
7:00-8:00 pm 60 Minutes (44th season premiere)
8:00-9:00 pm The Amazing Race (19th edition premiere)
9:00-10:00 pm The Good Wife (3rd season premiere)
10:00-11:00 pm CSI: Miami (10th season premiere)

Понеделник, 26 септември
8:30-9:00 pm 2 Broke Girls (time period premiere)
9:30-10:00 pm Mike & Molly (2nd season premiere)

Четвъртък, 29 септември
8:30-9:00 pm How to Be a Gentleman (series debut)

 

Категории
Споделено0

Напиши коментар

Име *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Към лентата с инструменти